Współpraca

Organizujesz coś niesamowitego? Daj znać! Umówimy się na kawę/herbatę/wodę/whisky (w zależności od preferencji) i zobaczymy, co możemy wspólnie osiągnąć 😉

Kontakt:

piotr.kilian@o2.pl
Tel.: 511162223

 

Opinie:

„We współpracy najważniejsze jest dla mnie zaangażowanie, które musi wypływać z obu stron, a tego Piotrkowi zdecydowanie nie brakuje. Działa z rozmachem, nie boi się wyzwań, a z takimi ludźmi chce się pracować. Poza tym bardzo inspiruje :)”

– Monika Skrobol – coach, autorka bloga: jaktougryzc.com

„Piotr jest moim przyjacielem od kilku dobrych lat, mógłbym o Nim wiele napisać. Jest to człowiek ambitny, pracowity, z dobrymi i szalonymi pomysłami, o wysokiej kulturze osobistej. Swym podejściem i dobrym sercem przyciąga do siebie ludzi, przez co jest lubiany w wielu kręgach. Wspomnę też, że jest moim managerem od ponad roku i wniósł wiele do mojego życia i kariery. Ten człowiek jest wart uwagi i zaufania, bez dwóch zdań!”

– Dawid „Ferdo” Bury – raper  [FacebookYouTube]

„Najważniejsze, by ludzie, z którymi współpracujesz, byli dla Ciebie nie tylko źródłem pozytywnej energii, ale również inspiracją. Dlaczego stawiam na te dwa elementy? Ponieważ sukces Twojego przyszłego projektu w dużej mierze zależy od atmosfery, w jakiej powstaje. Moja współpraca z Piotrem była połączeniem przyjemnego z pożytecznym i jestem przekonana, że nie poprzestaniemy na jednym projekcie.”

– Agnieszka Pawełek – fotograf [Instagram: @agospavelsky], autorka bloga: agospavelsky.pl