O mnie

Każdy ma w sobie wirtuoza, i nie chodzi tylko o talent muzyczny.

Część osób zna mnie pod ksywką Prosty Wirtuoz, dla innych po prostu Piotrek. Jestem blogerem od zadań specjalnych. Chciałem iść do wojska lub służb specjalnych, ale odkryłem, że pisanie jest ciekawsze od pościgów i wybuchów. Lubię tworzyć inny świat i mieć wpływ na jego zmianę.

Na każdy problem patrzę z wielu różnych perspektyw, jak malarz, który podczas tworzenia obrazu robi krok w tył i ogląda swoje dzieło. To bardzo pomaga w pokonywaniu codziennych przeciwności losu.

Szukam ludzi wyjątkowych, niepowtarzalnych, wirtuozów żyjących z pasją. To moja pasja! Bardzo się cieszę, gdy mogę im w jakiś sposób pomóc. W czasach, gdy wiele osób patrzy tylko na czubek własnego nosa, liczy pieniądze i zastanawia się, jak mieć ich więcej, pomaganie innym jest niesamowite.

Dlaczego?

Prosty

Bo jestem prostym facetem. Lubię proste, klasyczne, eleganckie rzeczy. Cieszę się z małych przyjemności i doceniam je.

Wirtuoz

Bo obiecałem sobie kiedyś, że każdego dnia będę stawać się lepszym od samego siebie. Nie porównuję się do innych, bo mija się to z celem. Jestem wirtuozem – mistrzem świata w kategorii, którą sam stworzyłem.

 

Oprócz bloga pochłania mnie również bycie działaczem społecznym i studentem 3. roku Bezpieczeństwa Narodowego i Międzynarodowego.

Lubię pomagać ludziom, wspierać ciekawe inicjatywy, angażować się w kreatywne projekty i umożliwiać innym robienie tego, co sprawia, że są szczęśliwi!

Masz jakieś pytania? Propozycje? Czekam na kontakt! 😉

 piotr.kilian@o2.pl